Mehr

آرامش

Posted by: زهرا on: ۲۵ مرداد ۱۳۸۶

تجربه نشون داده که زمانی که خیلی آرومم نه خوب می تونم نقاشی کنم و نه اینکه خوب کد بزنم. در اون رمان فکر می کنم مشکلاتی وجود دارند اما من ازشون بی خبرم.بر عکس یکی از بهترین کدهای طول عمرم رو در پرالتهاب ترین روز تمام عمرم نوشتم.

آدمی همینه دیگه، در بدر دنبال آرامش می گرده و وقتی آرومه قدرش رو نمی دونه!

- – -

دنیای وردپرس هم دنیای جالبه. آدم احساس احترام بیشتری می کنه ؛)

۸ Responses to "آرامش"

1 | mhmazidi

مرداد ۲۵م, ۱۳۸۶ at ۱:۲۵ ق.ظ

امیدوارم همیشه در آرامش روحی و جسمی زندگی کنید.اما از انجایی که این زندگی جهنمی برای همه ما سوغاتی جز پریشانی و شمکلات ندارد، پس مطمئنم که آرزوی آرامش برای شما مخل آفرینش هنریتان نخواهد بود!
باور کنید لینک شما را تنها به یک دلیل به وبلاگم اضافه کردم: دوست دارم هربار که اسم شما را در وبلاگم می‌بینم بوی رنگ‌و بوم در مشامم بپیچد.
وجود یک هنرمند در جمع کوچک وردپرسی‌ها واقعا لازم بود.کسی که هرگاه خسته شدیم به وبلاگش پناه ببریم.فقط یک گلایه: چرا هیچ عکسی از کارهای خودتان ارائه نمی‌کنید؟

2 | mhmazidi

مرداد ۲۵م, ۱۳۸۶ at ۴:۳۲ ب.ظ

با سلام مجدد
زهرا خانم ! جسارت منو ببخشید.اما شاید احتمالا ندونید که یاهو فوتو تا چند ماهه دیگه بسته می‌شود و همه فایلهای ان پاک می‌شود.اگر علاقه دارید فایلهایتان را داشته باشید باید انها را به جای دیگری انتقال دهید.من شخصا فلیکر را توصیه می‌کنم، چون فلیکر هم متعلق به یاهو است و خودکار ان را برای شما منتقل خواهد کرد.علاوه بر اینکه بعلت این انتقال به فلیکر شما حدود ۶ ماه از امکانات پولی فلیکر بصورت رایگان استفاده می‌کنید.
امیدوارم لینک نقاشیهای زیبایتان را در فلیکر برای همه ما اعلام کنید.

3 | مرضیه

مرداد ۲۵م, ۱۳۸۶ at ۷:۳۳ ب.ظ

خونه جدید مبارک!!! ببخشید دیر اومدم!!! تا دو روز قبل اینجا باز نمی شد واسه من!!!
باهات موافقم!!! من بهترین کارهام رو زمانی که ناآرومم انجام دادم!!! وقتی همه چیز آرومه احساس می کنم اتفاقی افتاده و یا قیرب به وقوعه و من بی خبرم!!! و انقدر این احساس قویه که یه روز بعدش واقعاً اتفاقی می افته و دوباره زندگی هیجان انگیز میشه!!! :D

4 | حکیمه

مرداد ۲۶م, ۱۳۸۶ at ۱:۰۸ ق.ظ

سلام.خونه نو مبارک گل بانو.من بر عکس تو وقتی آرومم ،بهتر میتونم از توانایی هام استفاده کنم:-)
اینو هم بگم که اگه آدمی بعد از دست و پنجه نرم کردن با استرس به آرامش برسه،قدر اون آرامش رو میدونه.مخصوصا اگه از اوج ناآرامی ذره ذره ،صبورانه به آرامش رسیده باشه.
یه چیز دیگه:من تازه پریشب فهمیدم اومدی وردپرس.نوشته های تو یکی از اون ده پونزده تا پدیده ای هست که به من ذره ذره آرامش میده:)

5 | نیما

مرداد ۲۶م, ۱۳۸۶ at ۱۱:۲۸ ق.ظ

امیدوارم که روزهایتان پر از التهابات شیرین باشد!

6 | lukadium

مرداد ۲۹م, ۱۳۸۶ at ۷:۵۰ ب.ظ

For Art’s Sake may your life be full of Stress

7 | کوهیار

مرداد ۳۰م, ۱۳۸۶ at ۹:۰۶ ب.ظ

آرامش
اتفاقاً من تنها زمانی که می نویسم آرامش دارم و وقتی آرامش دارم می نویسم
اما بعدش دلهره دارم که مخاطب با مطلب چطور برخورد می کنه
برقرار باشید

8 | grayidea

مرداد ۳۱م, ۱۳۸۶ at ۹:۵۳ ق.ظ

آرام باشید و برقرار!

Comment Form

Categories


  • طلا: سلام.کاملا موافق با نظرتون هستم.پائلو کوئلو کسیه که کتابهاش واقعا قابل خوندنه و آد
  • amjad: Be dastboose bahär miravim tä tavalode tabiàt rä be ou tahniyat goeim va àz ou bekhähim tä dar soure khod bedamad va beshärat dahad ke Adamhä
  • genesis: Hello, as you can see this is my first post here. Hope to get some assistance from you if I will have some quesitons. Thanks in advance and good luc

Google Reader Shared Items

    Shared Items